Сегодня в смт Макарів 19.04.2024

УХЛ: Дніпро обіграв Крижаних Вовків, Кременчук поступився Донбасу

В рамках чемпіонату України сьогодні відбулися два поєдинки, в яких також зіграли між собою фаворити на чемпіонство. У першій грі десятого туру УХЛ в Броварах, Дніпро зміг зломити опір Крижаних Вовків і виграти зустріч з рахунком 5:3. Гості дуже активно почали зустріч і ще до середини першого періоду змогли тричі розписатися у воротах господарів. Закинуті шайби собі в актив змогли записати Каракулько, Вишняков і Дорофєєв. У другому періоді команди забили по дві шайби, що зберегло впевнену перевагу Дніпра. У складі Льодяних Волков голами відзначилися Сурін і Панков, а у гостей результативні кидки на рахунку Воробйова і Гаснікова. У третій двадцятихвилинці Крижані Вовки змогли відіграти лише одну шайбу, але на більше їх не вистачило, а точний постріл записав собі в актив Фроленко. Крижані Вовки - Дніпро 3:5 (0:3, 2:2, 1:0) Шайби: 0:1 - Каракулько(Зайцев, Крисанов), 4:37, 0:2 - Вишняков (Макаров, Воробйов, більш.), 5:13, 0:3 - Дорофєєв (Декало, Зайцев), 6:32, 0:4 - Воробйов (Афанасьєв, Гасніков, більш.), 21:32 1:4 - Сурін (Панков), 27:30, 1:5 Гасніков (Афанасьєв, Воробйов), 38:48, 2:5 - Панков (Черемнов, Сурін), 39:24, 3:5 - Фроленко (Шабанов, Шапіро), 47:56. Крижані Вовки: Макаренко (Стельмах); Жигалов - Моксунов, Фолтін - Лучніков, Неверов (А) - Фроленко, Карпов - Сисоєв; Кіча - Сурін - Панков (А), Шабанов (К) - Шапіро - Маландін, Абаджян - Андрющенко - Черемнов, Булах - Борисов - Болотін. Дніпро: Петров (Гурко); Дорофєєв - Декало, Афанасьєв (А) - Макарів (К), Ратушний - Матусевич; Швецов - Крисанов - Зайцев, Воробйов - Гасніков - Вишняков, Брага - Чернишенко - Каракулько, Панасенко - Ганута. У другій грі і центральному матчі туру зійшлися лідери чемпіонату України - Донбас розгромив Кременчук з рахунком 5:1. Вже на четвертій хвилині поєдинку гравці Кременчука змогли відкрити рахунок в матчі, коли результативним кидком відзначився Денискин, проте вже через 40 секунд рахунок став рівним зусиллями Шишлянникова. До кінця першого періоду донеччани ще двічі розписалися у воротах Новицького - спершу закинув Бірюков, а потім Монс. У другому періоді гості продовжували атакувати великими силами, але за двадцять хвилин у ворота "городян" влетіла всього лише одна шайба, яку собі в актив записав Сигарев. Після цього господарі змінили Новицького на Гордюшина, але якщо він і зміг кілька разів виручити, все ж він пропустив гол від Туркіна, який встановив остаточний рахунок на табло. Кременчук - Донбас 1:5 (1:3, 0:1, 0:1) Шайби: 1:0 - Денискин, 3:46, 1:1 - Шишлянніков (Бірюков, Сигарев), 4:13, 1:2 - Бірюков (Шишлянніков, Сигарев), 7:12, 1:3 - Монс (Бірюков) , 18:20, 1:4 - Сигарев (Бірюков), 27:56, 1:5 - Туркін (Монс, Казаковцев), 58:26. Кременчук: Новицький (Гордюшин); Алексюк - Григорян, Хрішпенц - Бойових, Грицких - Толстушко, Яковлєв - Варава; Кисельов (К) - Серанов - Созонов, Савицький - Волков - Пукса (А), Савченко - Гриценко (А) - Ворона, Коробов - Дубінін - Денискин. Донбас: Андрюхов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев (К) - Журавльов, Кожевников - Кобелєв, Григор'єв - Кутугін, -; Монс - Туркін (А) - Казаковцев, Шишлянніков - Бірюков - Сигарьова, Мільохін - Буценко - Коренчук (А), Пересунько - Карамнов - Костиков. Після десяти матчів Донбас лідирує в турнірній таблиці УХЛ, набравши 18 очок і на два бали випереджає Кременчук. Дніпро після перемоги займає четверте місце з 11 очками, а у Крижаних Вовків чотири бали і сьомий рядок. Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet