Сегодня в смт Макарів 25.04.2024

УХЛ: Донбас в овертаймі програв Краматорську, Дніпро знищив Маріуполь

У першій грі ігрового дня в рамках одинадцятого туру УХЛ Донбас в Дружківці несподівано програв Краматорську з рахунком 1:2. Перший період зустрічі клуби провели на високих швидкостях і з великою кількістю гострих з обох боків атак, але на першу перерву клуби пішли з нулями на табло. Точно така ж історія повторилася і в другій двадцятихвилинці, що означало, що вирішальним повинен бути третій період.   Першу шайбу в поєдинку вболівальники побачили аж на екваторі третього періоду, коли Краваєв не впорався з кидком Сігарєва, який записав на свій рахунок восьмий гол у сезоні. Через п'ять хвилин гості реалізували більшість і зрівняли рахунок у матчі - на добиванні відмінно зіграв Сурсов. Все це перенесло гру в овертайм, де сильнішим виявився Краматорськ, а автором переможної шайби став Карпенко.   Після 11 ігор в активі Донбасу 19 очок і три очки переваги над Кременчуком, у якого є гра в запасі. У Краматорська дев'ять матчів і 11 балів, що дає їм четверте місце в турнірній таблиці УХЛ.   Донбас - Краматорськ 1:2 ОТ (0:0, 0:0, 1:1, 0:1)   Шайби: 1: 0 - Сігарєв (Бірюков, Журавльов), 48:21, 1:1 - Сурсов (Таран, Кривошапкин - більш.), 53:03, 1: 2 - Карпенко (Воронін, Ципнятов), 61:44.   Донбас: Трифонов (Дьяченко); Пангелов - Юлдашев (К) - Журавльов, Кожевников - Кобелєв, Ігнатенко - Кутугін, Трандафілов - Садовіков; Мільохін - Туркін - Монс, Шишлянніков - Бірюков - Сигарьов, Лялька (А) - Карамнов - Коренчук (А), Пересунько - Казаковцев - Костиков.   Краматорськ: Коровай (Шевчук); Таран - Полухін, Зуєв - Панков, Пахмурін - Воронін; Гринь (А) - Столяренко - Жвачкін (А), Кривошапкін - Гринкевич - Карпенко (К), Ципнятов - Сурсов - Подзіньш, Геворкян.   У другому матчі дня херсонський Дніпро в гостях розгромив Маріуполь з рахунком 9:1. Розгром почався в першій двадцятихвилинці, коли Дніпро закинув чотири шайби, які записали собі в актив Макаров, Вишняков, Дорофєєв і Гасніков. Господарі в основному намагалися грати на контратаках, але всі їхні зусилля були нейтралізовані голкіпером гостей Петровим.   У другому періоді херсонці продовжили тиснути на ворота маріупольців, але саме вони першими відзначилися і відіграли одну шайбу, завдяки точному кидку Дурдієва. Однак вже через хвилину Чернишенко замкнув передачу Каракулько, а під кінець періоду ще одну шайбу в ворота Маріуполя закинув Швецов. У заключному періоді гості ще тричі вразили у ворота Маріуполя, а шайби в свій актив записали Дорофєєв, Швецов і Зайцев.   За підсумками дня Дніпро набрав 11 очок після 10 ігор і розташувався на п'ятому місці чемпіонату України, а у Маріуполя стільки ж ігор і шість балів.   Маріуполь - Дніпро 1: 9 (0:4, 1:2, 0:3)   Шайби: 0:1 - Макаров (Воробйов), 00:35; 0:2 - Вишняков (Воробйов - Макаров), 10:28; 0:3 - Дорофєєв (Крисанов - Зайцев), 14:17; 0:4 - Гасніков (Воробйов - Вишняков), 14:36; 1:4 - Дурдієв, 26:25; 1: 5 - Чернишенко (Каракулько), 27:43; 1:6 - Швецов (Зайцев), 36:13; 1:7 - Дорофєєв (Швецов - Ззайцев), 51:06; 1:8 - Швецов (Дорофєєв - Зайцев), 55:26; 1:9 - Зайцев (Декало - Дорофєєв), 58:22.   Маріуполь: Дуве (Качула); Петрухно (А) - Скурихін, Костарєв - Цикало, Гуров - Мельников, Філімонов; Чердак (К) - Коваленко - Агєєв (А), Кобяков - Ромащенко - Ухін, Мостовий - Сірченко - Луговий, Дурдієв, Олійник.   Дніпро: Петров (Хомутов); Дорофєєв - Декало, Афанасьєв (А) - Макарів (К), Матусевич - Ратушний; Швецов - Крисанов - Зайцев, Вишняков - Гасніков - Воробйов, Каракулько - Чернишенко - Панасенко.       Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet